O mnie

Nazywam się Wojtek Klecki i od prawie 20 lat zajmuję się produkcją, miksowaniem i masteringiem utworów muzycznych. Moje korzenie wywodzą się z muzyki elektronicznej, ale w swojej pracy jako inżynier dźwięku skupiam się także na takich gatunkach muzycznych jak pop, rock, hip-hop oraz nowoczesna muzyka taneczna.

Początki mojej kariery sięgają końca lat 90-tych kiedy to w duecie produkowałem elektroniczną muzykę taneczną i następnie grałem ją na imprezach w śląskich klubach oraz stacjach radiowych, które wówczas promowały tego typu muzykę niezależną. Z ostatnich moich osiągnięć to jakiś czas temu wygrałem wraz z innym lokalnym producentem Piotrkiem aka Peter Roots główną nagrodę na remiks  znanego producenta muzyki techno/house Roberta Babicza. Konkurs ten został przygotowany przez portal Beatport, nadesłano ponad 400 prac z całego świata, tak więc tym bardziej jestem dumny, iż to Robert wybrał naszą wersję jego oryginalnego utworu. Został on później wydany przez cenioną wytwórnię Systematic Recordings. Aktualnie współpracuję z producentem i pianistą w ramach projektu tworzącego komercyjną muzykę taneczną. Niedawno wydaliśmy nasz pierwszy singiel dla polskiej wytwórni MyMusic. Na codzień oprócz inżynierii dżwięku zajmuje się także prowadzeniem szkoleń muzycznych.

W przypadku jeżeli Wasze utwory wymagają wsparcia od strony produkcyjnej celem podniesienia ich jakości do profesjonalnego standardu to zapraszam do współpracy.